Vizyona Giren Yeni Filmler! Fragmanları İzle 25 Ocak 2014 – ManşetTv

vizyona-giren-yeni-filmler-fragmanlari-izle-25-ocak-2014-82631

2013 yılında rekor kıran yerli sinema sektörü ile hareketli bir yıl sezon geçiren sektörde bu hafta vizyona yeni film girmedi. Ancak birçok dalda Oscar ödülüne aday gösterilebilecek 8 ayrı yabancı film vizyona girecek. 

Sinema salonları yine dolup taşacak. 8 tane yabancı film bu hafta sonu vizyona girecek. Filmler arasında birçok dalda Oscar’a aday olan filmlerde var.

Bu hafta vizyona girecek olan 8 yabancı film Türk izleyicisinin beğenisine sunulacak. Bu hafta 12 Yıllık Esaret, Kırık Çember, Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı, Jack Ryan: Gölge Ajan, Uzak Çığlık, Şöhret Tepesi, Şeytanın Günü ve Köfte Yağmuru 2 vizyona girecek olan filmler.

 

 

Steve McQueen’in yönettiği 12 Yıllık Esaret filminde, Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch ile Paul Dano rol aldı.

9 dalda Oscar adayı olan filmde, iç savaş öncesi ABD’de ailesiyle birlikte özgür yaşayan Solomon Northup’un köle olarak kaçırılması ve satılması sonrası yaşadıkları anlatılıyor. Film, 71. Altın Küre Ödülleri’nde “Dram” dalında “En İyi Film” seçildi.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>